okonie.net

Miniportal Polityczno Satyryczny. Witamy serdecznie! Wchodzicie tu na własną odpowiedzialność i wszelkie uszczerbki na ciele i rozumie są waszym udziałem
Teraz jest Pt kwi 25, 2014 1:31 am
FoNie     Lewica.pl     FiM     KiP     Polityka     Sejm RP     KP     CIA     ZnZ     RT     GŁOS ROSJI     Wikileaks     Lewica24.pl     Tak Po Prostu 

Contact Us | Strefa czasowa: UTC + 1

Welcome
WITAJ NA FORUM OKONIE.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Hushkowa muza i wszystko o niej.
PostNapisane: Śr lut 13, 2013 1:22 am 

Has thanked: 1 time
Have thanks: 29 time
A na dopranockie moi Myly Państfo dziś coś tam o zombie, coś o dzikich wenrzach – jednym słowem - M A K A B R A !!!

Pisałem już tutaj co nieco o ruchu witch house, który to cały czas jest na etapie tworzenia swojego stylu. Nowi wykonawcy pojawiają się niemal z tygodnia na tydzień, ale są tak enigmatyczni i zamieniają się składami w różnorakich projektach, ze trudno coś konkretniejszego o nich znaleźć. A znowu nie na tyle jestem owym zjawiskiem zainteresowany, by grzebać w przepastnych czeluściach netu. Jeszcze mje się cuś stanie i po co mje to ?

W każdym razie ruch wyróżnia się na korzyść dbałością o stronę wizualną swojej twórczości – krótko mówiąc clipy są zwykle dość ciekawe…

Dopranocka siem z Państfem, czas mje palulu

Obrazek

Tytuł: Re: Hushkowa muza i wszystko o niej - rock rewolucyjny...
PostNapisane: Cz lut 14, 2013 1:07 am 

Dziś na koniec dnia nieco skocznych rytmów ska-punk z pod znaku czerwonej gwiazdy i komunizmu. Kapel „czerwonych” gra na zachodzie od groma i trochę – skupiają się zwykle pod sztandarami ruchów SHARP, RASH, ANTIFA, ACAB, a także najróżniejszych ruchów wolnościowych. Nie ma co ukrywać – zwykle są to idee anarchistyczne. Ale o tym szerzej innym razem. Dziś kapelka z Włoch jawnie propagująca idee komunistyczne (duża cześć ich repertuaru to stare pieśni rewolucyjne jedynie od nowa zaaranżowane), a także te nowsze gloryfikujące CCCP, Che, Kubę itd. Nazywają się Banda Bassotti, jest ich w porywach dziewięć sztuk i grają z krótkimi przerwami od 1987 roku. Bardzo popularni w Ameryce Płd.

Obrazek

Dopranocka siem s Państfem a35

PostNapisane: Pt lut 15, 2013 11:36 pm 

Siniak,
Dedykejszyn for Ju...

"Żyj szybko,kochaj mocno i umieraj młodo"

Urodzeni w latach 60-tych
My kolaboranci
Za paszport i telewizję
Sprzedaliśmy entuzjazm i młodość

Co się z nami dzieje
co się z nami dzieje wojownicy

Żyjemy w zaścianku świata
My kolaboranci
Ubodzy umysłowo i moralnie
Żałośnie prowincjonalni
Nasze ideały i ich
Niezdrowe ambicje
Straciliśmy dla nich honor
A one odchodzą z innymi

Polska jest jak heroina
Im dłużej z nią tym gorzej dal ciebie

Za boga Lenina ojczyznę
My kolaboranci
Wpisani do historii jako
Chamsko-niedzielni patrioci

ŻYJ SZYBKO KOCHAJ MOCNO I UMIERAJ MłODO

Tak, ku zastanowienia a9

PostNapisane: So lut 16, 2013 10:43 pm 

Obiecałem napisaś o tym rozkoszniaczku. Ale nikogo to nie obchodzi. No i chuj... i tak napisze kiedyś a33

PostNapisane: Cz lut 21, 2013 12:20 am 

Has thanked: 2 time
Have thanks: 15 time
Highscores: 89
Do kolekcji Mańka... na końcu delikatne ostrzeżenie, że tak żaluzję zrobię...

PostNapisane: Pt lut 22, 2013 3:34 am 

A terasz Moi Myly Państfo wystonpi Gitane Demone - laska, że ja pierdole...

PostNapisane: So lut 23, 2013 10:55 pm 

A na koniec dnia moi Myly Panstfo - „Kfatki w Koszu na Śmieci”

Obrazek

Wzruszyłem siem nieco, jednak YT to potęga. Nie słuchałem tej kapeli kilkanaście lat, a nawet szczerze mówiąc to zapomniałem, że taka kiedyś istniała. A tu proszę szanowne kierownictwo YT zaprosiła mje do posłuchania wygrzebanej z jakiejś piwnicy kasety.
Flowers in the Dustbin to pochodząca z Brighton brytyjska kapelka tkająca anarcho-punk. Rozpolitykowana jak zresztą niemal wszyscy anarchole. Grali głównie w latach 80-tych, ale jeszcze w 2008 wydali jakiegoś składaka, z którego pochodzi ten zapodany utwór.Proszę zwrócić uwagę na cenę kasety sporządzonej zapewne metodą D.Y.I. (na marginesie piękny tytuł płyty) – 3 funciaki, nawet nie chce sobie przypominać, ile by wtedy można było za to kupić wutki żytniej w Pewexie. c3

Obrazek

Wasz hushek
a33
meloman archeolog, rze ja pierdole

PostNapisane: Pn lut 25, 2013 10:24 pm 

Dzisiaj lekrama - NICK CAVE AND THE BAD SEEDS - "Push the Sky Away".
Obrazek
Cytuj:
Odejście Micka Harveya, współzałożyciela grupy, ale na okoliczność kilku ostatnich płyt również najważniejszego gitarzysty w składzie, nie skasowało fundamentów. Przy wszystkich zasługach, Harvey nie był wszak żadnym kompozytorskim filarem. Zatem pięć lat od premiery "Dig, Lazarus, Dig!!!" ukazuje się piętnasty premierowy zestaw piosenek The Bad Seeds. Czy naprawdę nic się nie zmieniło? Otóż właśnie – piosenki...
Wyłącznie niespieszne tempa i oszczędna, zupełnie niekompatybilna z radiowymi playlistami, melodyka. Nieomal ambient. Na łonie The Bad Seeds Cave czynił gesty w tym kierunku już od dobrych kilkunastu lat. Tym razem owe tendencje wzięły górę. "Push the Sky Away" to studium ponurej melodeklamacji. Nie tylko na próżno szukać tu szybszych, atrakcyjnych materiałów na małe przeboje. Cave przez większość 42 minut, zamiast śpiewać, melorecytuje.

http://muzyka.onet.pl/recenzje/rock/nic ... .htmlrat...

Pan recężęnt mózyczny z onetu pierdoli w recenzji w powyżej podanym linku jak smutnego chuja brat...

Nick Cave po dość istotnych zmianach osobowych w swym zespole the Bad Seeds wydał kolejną, piętnastą już płytę z tą formacją. Mimo, że całej jeszcze nie słuchałem – polecam w ciemno. Zresztą to co już jest dostępne w necie jak zwykle powala, mimo, że jest to rzeczywiście płyta znacznie spokojniejsza od poprzednich (w warstwie muzycznej ofkors, bo tematyka niemal niezmienna). Dawno, dawno temu pisałem nieco o tym rozkoszniaczku, więc nie ma sensu się powtarzać…

http://forum.nie.com.pl/showpost.php?p= ... count=4882

I utforek z nowej płytki:

Clip jest na YT od niecałych trzech tygodni - proszę zobaczyć ile ma odsłon. Może i Nick Cave jest artystą niszowym, ale tych niszaków słuchających niszaków na świecie całkiem sporo jest...

hushek
a7
niszak, rze ja pierdole

PostNapisane: Śr lut 27, 2013 1:16 am 

A dziś moi Myly Państfo - koncik pt. moje kultowe koncerty…

Znalazłem prawdziwą perełke, przynajmniej dla mnie perełkę, bo wspomnieniową. Blisko 15 minutowy fragmencik koncertu Patti Smith w Kongresówce Pekinu w Warszawie (10.08.2002). Byłem na tym koncercie i muszę przyznać, że był to jeden z moich tych naj, naj, najbardziej kultowych – w każdym razie mieści się na pudle. Byłem zachwycony tym wydarzeniem, moja przemoc domowa też. Znacznie jednak mniej była zachwycona już po samym koncercie, bowiem mój niekłamany entuzjazm i zachwyt postanowiłem uczcić i nieco ugasić w pobliskim pubie. Oczywiście wraz z moją Panią z tym, że ja jednak cieszyłem się i gasiłem entuzjazm w tym pubie znacznie bardziej żywiołowo. Krótko mówiąc – doholowania na chałupę nie bardzo już pamiętam. Chuj s tem - było, minęło…

Panie i Panowie – tka ikona i legenda punk-rocka Patti Smith

Więcej o Patti tu: http://forum.nie.com.pl/showpost.php?p= ... count=9054

PostNapisane: Śr lut 27, 2013 2:15 am 

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
hushek napisał(a):
A dziś moi Myly Państfo - koncik pt. moje kultowe koncerty…

Znalazłem prawdziwą perełke, przynajmniej dla mnie perełkę, bo wspomnieniową. Blisko 15 minutowy fragmencik koncertu Patti Smith w Kongresówce Pekinu w Warszawie (10.08.2002). Byłem na tym koncercie i muszę przyznać, że był to jeden z moich tych naj, naj, najbardziej kultowych – w każdym razie mieści się na pudle. Byłem zachwycony tym wydarzeniem, moja przemoc domowa też. Znacznie jednak mniej była zachwycona już po samym koncercie, bowiem mój niekłamany entuzjazm i zachwyt postanowiłem uczcić i nieco ugasić w pobliskim pubie. Oczywiście wraz z moją Panią z tym, że ja jednak cieszyłem się i gasiłem entuzjazm w tym pubie znacznie bardziej żywiołowo. Krótko mówiąc – doholowania na chałupę nie bardzo już pamiętam. Chuj s tem - było, minęło…

Panie i Panowie – tka ikona i legenda punk-rocka Patti Smith

Więcej o Patti tu: http://forum.nie.com.pl/showpost.php?p= ... count=9054

b5 b5 b5

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 34  Następna strona

Contact Us | Strefa czasowa: UTC + 1